Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

"Z tatą na Igrzyska. Londyn 2012. Rowerowa wyprawa taty i syna na Igrzyska Olimpijskie"

Nasi włóczykijowi przyjaciele ze Szczecina startują 18 lipca rowerami na Igrzyska Olimpijskie, dając sobie 14 dni na przejechanie ok 1300 km dzielących Szczecin i Londyn. Po drodze przejadą przez: mały kawałek Polski (to będzie tylko 15 km z domu do granicy), Niemcy, Holandię, Belgię, Francję i Wielką Brytanię.

Syn - Mateusz Miłoszewski, rocznik 1999. Właśnie kończy Szkołę Podstawową nr 7 w Szczecinie. Zaczął podróżować, bo... tata namawiał. Jeszcze niedawno uprawiał kolarstwo. Teraz wprawdzie zmienił dyscyplinę, ale podróże rowerowe pozostały jego pasją.
Tata - Marek Miłoszewski, rocznik 1973. Informatyk. Podróżuje, bo nie potrafi usiedzieć w miejscu. Nie znosi zorganizowanych wycieczek i chodzenia za przewodnikiem.

Nie udało im się zdobyć biletów, więc jedynym kolarskim wyścigiem jaki zobaczą będzie niebiletowana jazda indywidualna na czas - 1 sierpnia w Hampton Court Palace. Ale jak piszą, nie jadą dla samych Igrzysk. Są one tylko pretekstem, żeby ruszyć w drogę.

"Z drugiej strony to Igrzyska sprawią, że po raz pierwszy będziemy musieli dojechać w określonym czasie, bo zawodnicy nie będą przecież czekać na nas ze startem. To zupełnie nowe doświadczenie, nigdy jeszcze nie jechaliśmy na wyprawę z reżimem czasowym." - pisze Marek

Więcej o wyprawach taty i syna oraz przygotowaniach do Londynu na:
http://rower.memorek.pl
http://facebook.com/ztatadookolapolski

Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net