Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- IV pieszy rajd na orientację Chińska Wiosenna Nawałnica

Ruszyły zapisy na czwartą edycję "Wiosennej nawałnicy". jest to impreza turystyczno-przygodowa z rodzaju InO (impreza na orientację), która odbędzie się 21 kwietnia 2012 roku (sobota) tradycyjnie w Kaliszu Pomorskim. W tym roku rajd będzie o chińskim charakterze. Nazewnictwo punktów kontrolnych oraz przebrania i atrakcje nawiązywać będą do kultury chińskiej i państwa chińskiego.

Wzorem roku ubiegłego, organizatorzy przygotowali dwie trasy:
- TRASA PODSTAWOWA ok. 35-40 km, punkty kontrolne trudniejsze do odnalezienia. Trasa dla osób z zacięciem turystycznym i orientacją w terenie.
- TRASA KRÓTKA ok. 15-18 km, łatwiejsze do odnalezienia punkty kontrolne. Trasa dostępna dla wszystkich, także dla rodzin z dziećmi i młodzieży.

Na trasie podstawowej uczestnicy mogą spodziewać się różnych atrakcji i utrudnień, spośród których będą m.in.:
- tajemniczy chińscy artyści zza wielkiego muru,
- czerwone smoki latająco-skaczące,
- fałszywe lampiony na punktach kontrolnych,
- różne przeszkody i spowalniacze,
- szpiedzy z Korei Północnej,
- Mur Zły /prawie/ nie do przejścia,
- zadania za które zyskać będzie można dodatkowe punkty.

Na trasie podstawowej przewidziany jest tzw. PUNKT STOP czyli przerwa na odpoczynek, konkursy i chińską przekąskę oraz zieloną herbatę. Obie trasy będzie można pokonywać pojedyńczo lub w zespołach do 4 osób.

Wszelkie szczegóły (regulamin, sposób zgłoszenia itp.) znajdują się na stronie www.arsobatravel.pl/pl/Zaproszenie_na_IV_chinska_Wiosenna_Nawalnice,strona,209.html?fb_ref=.T2xwXl3LiLI.like&fb_source=home_multiline. Zapraszamy!

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net