Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- VI Rajd Przygodowy Wertepy Trail.pl

Już za dwa miesiące, w terminie 13-15.04.2012, odbędzie się kolejna, 6 edycja Rajdu Przygodowego Wertepy Trail.pl. Będzie to pierwszy wiosenny rajd przygodowy w Polsce. Tegoroczne zawody rozgrywać się będą na terenie powiatu nowotomyskiego (baza w Zbąszyniu).

W tym roku organizatorzy przygotowali dla Was tradycyjnie trzy trasy:
- Trasa MASTERS - dystans ok. 150km, limit czasowy 24h. Start w zespołach 4 osobowych (minimum 1 osoba płci przeciwnej w zespole).
- Trasa PROFI - dystans ok. 150km, limit czasowy 24h. Start w zespołach 2 osobowych.
- Trasa OPEN - dystans ok. 50km, limit czasowy 12h. Start w zespołach 2 osobowych.

Już wkrótce na stronie rajdu www.wertepy.fla.pl znajdą się wszystkie niezbędne informacje.

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net