Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- III edycja festiwalu "Pasja"

III Edycja "Pasji" odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2011 roku w Stargardzie Szczecińskim.

Wszystkie osoby indywidualne, kluby, organizatorów imprez, wypraw itp., którzy chcieliby zaprezentować swoje zdjęcia, produkcje filmowe lub inne materiały podczas "Pasji", organizatorzy proszą o kontakt drogą elektroniczą na adres pasja@trudy.pl.

Jednocześnie zapraszają do udziału w III Konkursie Fotograficznym "Pasja". Zgłoszenia można nadsyłać drogą elektroniczną na adres pasja@trudy.pl do 2 grudnia 2011 roku.

Wszelkie szczegóły na stronie internetowej www.pasja.trudy.pl.

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net