Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Piotr Strzeżysz - Z Alaski do Meksyku

W swoją kolejną, niezwykłą podróż na rowerze wyruszył stały bywalec gryfińskiego Włóczykija - Piotr Strzeżysz. Trasę przejazdu Piotra i jego wrażenia z podróży można śledzić na stronie: www.onthebike.pl

A tak o oto Piotr pisał o sobie i wyprawie krótko przed startem: "Mam na imię Piotr. Niedługo skończę czterdzieści lat. Nigdy nie postanowiłem do końca, jak będę żył, być może, tak już zostanie. Jestem ciągle w ruchu, nie mogę usiedzieć w miejscu. Studiowałem na kilku kierunkach, pracowałem w różnych miejscach, m.in. na budowie, w bibliotece, opiekowałem się niepełnosprawnymi, nauczałem w kilku szkołach. Od lat realizuję marzenia zwiedzenia świata na rowerze, łącząc pasję podróżowania z fotografią i pisaniem. Przejechałem kawałek świata, ale jeszcze wiele miejsc chciałbym kiedyś odwiedzić.

Niebawem wybieram się na samotny, rowerowy, jesienno-zimowy przejazd przez Kordyliery. Rozpoczynam w Anchorage na Alasce i ruszam na południe przez Kanadę i USA do Meksyku. Nie wiem dokładnie, jakie miejsca odwiedzę, nie mam ściśle ustalonej trasy, choć zamierzam jechać głównym pasmem Kordylierów. Będę jechał na południe, zobaczę to, na co akurat będę miał ochotę, albo co z jakichś względów wyda mi się interesujące. Pogoda też pewnie będzie miała duży wpływ na wybór trasy, jako że część trasy zostanie pokonana w warunkach zimowych."

Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net