Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- II Kajakowy Rajd na Orientację "Dąbski Azymut" - 4 runda Pucharu Odry 2011

II Kajakowy Rajd na Orientację "Dąbski Azymut", który jest zarazem ostatnią rundą Pucharu Odry, jak w roku ubiegłym, odbędzie się 10 września 2011 roku na Jeziorze Dąbie. Baza rajdu znajduje się w Harcerskim Ośrodku Morskim.

Zapisy odbywają się w czterech kategoriach:
- T1 kategoria jedynek - długość do 15 km,
- TP trasa dla początkujących tzw. mała pętla (jeden etap) - długość około 6-8 km,
- TS trasa dla średniozaawansowanych - długość do 10 km,
- ELITA dla zaawansowanych - długość do 15 km

Więcej szczegółów (regulamin, lista startowa, formularz zgłoszeniowy itp.) znajduje się na stronie www.kajakiempoodrze.pl/articles.php?article_id=6.

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net