Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- 35 Ogólnopolski Kwalifikowany Zlot Pieszy "Gryf Pomorski 2011"

W dniach 27-28 sierpnia 2011 roku PTTK Regionalny Oddział Szczeciński im. Stefana Kaczmarka oraz Turystyczno-Krajoznawczy Klub InO "KOMPAS" zapraszają wszystkich chętnych na 35 Ogólnopolski Kwalifikowany Zlot Pieszy "Gryf Pomorski 2011".

Jest to impreza dla wytrwałych piechurów (indywidualna, dzienno-nocna) polegająca na przebyciu marszem (zakaz biegania!) wyznaczonej trasy w określonym limicie czasu: 100 km w 24 godziny, 75 km w 18 godzin i 50 km w 12 godzin.

Regulamin rajdu, karta zgłoszeniowa, szczegóły dojazdu do bazy itp. znajdują się na stronie www.ros.pttk.pl/strona_Gryf_Pomorski_2011.html.

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net