Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- 6. Nocny Rowerowy Rajd na Orientację

9 lipca 2011 roku w Gryfinie odbędzie się Nocny Rowerowy Rajd na Orientację. To już szósta edycja rajdu. Zawodnicy do pokonania będą mieć ok. 70km trasy a do zdobycia 10 punktów kontrolnych. W rajdzie będzie można wystartować samemu lub w 2-osobowych drużynach. Zapisy na rajd rozpoczną się w dniu startu o godzinie 16:00. Wpisowe wynosi 15 zł. Pełny regulamin rajdu już wkrótce na stronie www.jazzbike.com.pl.

Nocny rajd rowerowy jest jedną z atrakcji VI Gryfińskiego Festiwalu Rowerowego "Jazzbike", który odbędzie się w terminie 9-10 lipca 2011 w lasku obok dawnej plaży miejskiej oraz na gryfińskim nabrzeżu. Podczas dwóch dni trwania imprezy odbędą się m.in. skoki rowerowe do wody, zawody stopstyle, koncerty muzyczne. Więcej informacji o festiwalu na stronie www.jazzbike.com.pl.

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net