Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Ela Ziemba, Małgosia Sokołowicz, Rafał Benedyczak - Moto Panamericana

W Santiago, w Chile, Ela Ziemba, Małgosia Sokołowicz i Rafał Benedyczak kupili motocykle. Po ich rejestracji 18 stycznia 2010 wyruszyli na południe Ameryki Południowej. Pierwszym celem ich wyprawy było dojechanie do najdalej wysuniętego miasta Ameryki Południowej -Ushuaia, gdzie rozpoczyna się Autostrada Panamerykanska.

Autostrada Panamerykańska to droga lądowa, która "łączy" kraje obu Ameryk, od północy Alaski, poprzez Amerykę Środkową, po południe Argentyny. Wyjątkiem jest tu "Darien Gap" w którym ukształtowanie terenu i panująca dzicz uniemożliwia połączeniem obu Ameryk drogą lądową. Odcinek ten pokonuje się drogą morską z Kolumbii lub Wenezueli. Łączna długość całej trasy, liczonej od kręgu polarnego na Alasce do miasta Ushuaia w Argentynie, wynosi około 25750 km.


Z Ushuaia uczestnicy wyprawy skierowali się na północ. Przemierzyli Argentynę, Chile, Boliwię... dalej jadą do Peru, Ekwadoru, Kolumbii, aż do mostu (Bridge of the Americas) w Panamie. Do dnia dzisiejszego zrobili ok. 20 tysięcy kilometrów.

Więcej szczegółów o wyprawie i relacje na stronie: www.moto-panamericana.pl

Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net