Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Warsztaty hawajskie (MAŁY WŁÓCZYKIJ DLA DZIECI)

Czy wiecie co dokładnie znaczy "aloha" co to jest "kapa" i "ohe kapala"? Nie? No to musimy dla Was zrobić warsztaty hawajskie. Obowiązkowo. Przy okazji dowiecie się co z Hawajami ma wspólnego wielki polski podróżnik - Paweł Strzelecki, gdzie na Hawajach leży największa góra świata i jak grać w Konane. Jeśli jesteście ciekawi kultury Hawajów i choć odrobinę kreatywni i otwarci na stemplowanie to dajcie znać - chętnie przyjedziemy i nauczymy Was wszystkiego.

Warsztaty poprowadzi Robert "Robb" Maciąg. Pedagog, podróżnik, autor książek. Laureat nagrody TRAVELERA od miesięcznika National Geographic (2007 - podróż życia, 2013 - podróżnicza książka roku). Stały współpracownik magazynu KONTYNENTY.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net