Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Grzegorz Kapla - Mekong przed końcem świata

niedziela 10.04.2022 godz. 17:30 - Gryfiński Dom Kultury

Wyprawa do czterech krajów które postkolonialnym językiem nazywamy Indochinami, choć różni je wszystko od tradycji poprzez religię, mentalność, wartości, politykę, myślenie o człowieku. Zawsze silna Tajlandią, poranioną wojna Kambodża, zawieszony między niebem i ziemia buddyjski Laos i rozcięty na pół krzywda i rewolucja dynamiczny Wietnam. Podróż w czasie kiedy na świecie rozwija się epidemia ale nikt o tym jeszcze nie myśli. Podróż szlakiem przygody ale i koszmarnych wojennych blizn które nigdy się nie goją.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net