Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Piotr Krężel - Chief One. Z Urugwaju do Wysp Zielonego Przylądka

niedziela 10.04.2022 godz. 14:30 - Klub Festiwalowy Włóczykija

W listopadzie 2021 roku rozpocząłem wraz z ekipą rejs na jachcie "Chief One" z Urugwaju do Wysp Zielonego Przylądka, który zakończył się pod koniec stycznia tego roku. Podróżowaliśmy przez ponad dwa miesiące, w dwanaście osób na jachcie, który nie miał kabin - wszystko było jedną otwartą przestrzenią. Odwiedziliśmy Montevideo, Rio De Janeiro, Itajai, Salvador, Noronja i wiele innych miejsc, przepływając niemal 5000 mil morskich. Tańczyliśmy na ulicach kontrolowanych przez kartel, wjechaliśmy w samo serce największej faweli, widzieliśmy martwych ludzi na ulicach i ludzi bez domów. Rozmawiałem z brazylijczykami o poczuciu własnej tożsamości, o systemie edukacji, o braku klasy średniej w kraju i ogromnych dysproporcjach między biednymi a bogatymi. Z przyjemnością opowiem o swoich przemyśleniach podczas festiwalu.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net