Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Spotkanie integracyjne "Solidarni z Ukrainą"

sobota 09.04.2022 godz. 21:00 - Krzymów

W związku z wojną na Ukrainie nie będziemy organizować w obecnej sytuacji klasycznego Balu Włóczykija. Zamiast tego proponujemy imprezę bardziej adekwatną do sytuacji i jeszcze bardziej wyjątkową.
Po pierwsze: Koło Gospodyń Krzymowianki zaprasza nas do swojej siedziby w Krzymowie! Kto był ten wie, że jest to miejsce idealne na integrację. Obok mamy przepiękny wielki park ze starymi drzewami.
Po drugie: Organizujemy spotkanie na które chcemy zaprosić uchodźców z Ukrainy oraz ludzi, którzy są zaangażowani w pomoc dla Ukrainy na terenie powiatu gryfińskiego. Chcemy żeby to nasze spotkanie zaowocowało dobrocią, którą będziemy mogli wykorzystać po festiwalu.
Po trzecie: Jeden z najbardziej odjazdowych polskich zespołów LUDOJAD obiecał zagrać specjalny koncert na krzymowskiej scenie. Koncert medytację na rzecz Wolnej Ukrainy.
Po czwarte: To będzie magiczna noc, której ostateczna forma będzie ewoluowała, aż do rozpoczęcia imprezy.
Wjazd i warunki uczestnictwa w tym wydarzeniu są takie same jak przy okazji Balu Włóczykija. Autobusy z Gryfina odjeżdżać będę ok. 21.00. Powroty o 2.00 i 4.00.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net