Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Diana Czajkowska - Kąpiel leśna

sobota 09.04.2022 godz. 12:00 - Gryfiński Dom Kultury

start przy Gryfińskim Domu Kultury

Diana zaprasza na wspólne zanurzenie się w atmosferze lasu aby połączyć się z naturą wszystkimi zmysłami, poczuć świeże powietrze w płucach, spokojnie odetchnąć, złapać dystans do toczących się spraw.
Shinrin yoku to praktyka kontaktu z naturą wywodząca się z Japonii mająca na celu regenerację, zmniejszenie stresu oraz relaks w uzdrawiającej atmosferze lasu. Spacer charakteryzuje się niespiesznym tempem i krótkim dystansem, zatem nie liczy się tu czas przejścia ani kilometry. Potraktujcie to wyjście jako upominek. Podaruj sobie trochę czasu, uwagi, poczuj połączenie z naturą i odkryj jej niesamowitą moc.
Spacer przeznaczony dla osób dorosłych odbędzie się w lesie za Opolanką. Wszelkie szczegóły oraz zapisy: noginiespokojne@gmail.com

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net