Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Warsztaty Gier Podwórkowych (MAŁY WŁÓCZYKIJ DLA DZIECI)

Bazując na książce "Gry i zabawy z dawnych lat" wydawnictwa Nasza Księgarnia, przygotowaliśmy warsztaty gier podwórkowych (lub "gier PRLu" jeśli ktoś woli). Gier w które graliśmy sami, w które grali nasze rodzice i powoli, gra coraz więcej dzieciaków lubiących się ruszać. Co dzieje się na naszych warsztatach? Gramy w Cymbergaje Grzebieniowe (sami je przygotowaliśmy!), w gumę, w klipę (grę znaną dość dobrze na Śląsku) i oczywiście w "Wyścig Pokoju" czyli wyścig kapsli po torze przeszkód. Jeżeli ktoś nie ma ochoty się ruszać zawsze może zagrać w Okręty.

Warsztaty poprowadzi Robert "Robb" Maciąg. Pedagog, podróżnik, autor książek. Laureat nagrody TRAVELERA od miesięcznika National Geographic (2007 - podróż życia, 2013 - podróżnicza książka roku). Stały współpracownik magazynu KONTYNENTY.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net