Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

koncert - Bielas i Marynarze

piątek 08.04.2022 godz. 21:30 - Gryfiński Dom Kultury

Ikona polskiego rock'n rolla - Jacek "Bielas" Bieleński zagra wraz z zespołem na Włóczykiju 8 kwietnia.

Bielas i Marynarze to zabawa rockiem, bluesem, country, punkiem, poezją śpiewaną... słowem: muzyką i tekstem.
Jacek Bieleński jest tekściarzem, wokalistą, scenarzystą, aktorem, animatorem kultury... długo można by wymieniać. Jako muzyk znany między innymi z zespołów: Plastic Bag, Paffulon czy Bielas Solo. Jego Marynarze to również znani łódzcy muzycy współtworzący miejski underground. Na gitarze gra Robert Tuta, muzyk Aggressivy 69, NOT'u czy 1984. Za perkusją zasiada Piotr Gwadera grający w zespołach L.Stadt, Blisko Pola, Bogowie i wielu innych. Na gitarze basowej gra Wojtek Michalec znany między innymi z takich zespołów jak Mięśnie, X czy Cool Kids of Death.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net