Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Jacek Karczewski - Ornitologiczna wycieczka po Międzyodrzu

sobota 09.04.2022 godz. 10:00 - Międzyodrze

start przy moście na Regalicy

Cena biletu na wycieczkę ornitologiczną z Jackiem Karczewskim dla osoby z karnetem - 1 zł
KUP BILET- Spacer ornitologiczny po Międzyodrzu z Jackiem Karczewskim (karnet)

dla osób bez karnetów 15 zł
KUP BILET- Spacer ornitologiczny po Międzyodrzu z Jackiem Karczewskim

Jacek Karczewski - przyrodnik, aktywista, promotor przyrody. Człowiek, który potrafi opowiadać w niesamowity sposób o ptakach. Autor znakomitych książek "Jej Wysokość Gęś. Opowieści o ptakach", "Noc Sów. Opowieści z lasu", a także wydanej ostatnio "Zobacz ptaka. Opowieści po drodze".

Podczas pobytu na festiwalu zabierze nas do niezwykłej ptasiej krainy Międzyodrza, która rozciąga się na kilkadziesiąt kilometrów, tuż za mostem na rzece w Gryfinie.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net