Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Bartosz Malinowski - Zero waste & leave no trace na szlaku, w górach i w outdoorze

sobota 12.06.2021 godz. 12:00 - Gryfiński Dom Kultury

Czy da się ograniczyć do zera nasz wpływ na środowisko naturalne z którym obcujemy np: w górach? Co możemy zrobić aby nie pozostawiać po sobie śladów, co robić ze śmieciami? Jak żyć w lesie aby nie wpływać na jego ekosystem?

Podczas warsztatów dowiemy się jak pozyskiwać, filtrować i uzdatniać wodę. Jak gotować i przygotowywać ekologiczne posiłki? Jak korzystać z higieny osobistej? Co z praniem odzieży, detergentami i chemią? Ekologiczna defekacja, czyli jak się załatwiać, żeby nie załatwić lasu. Odpady niebezpieczne... itd.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net