Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Natalia Koniarz, Stasiu Cuske - Jechać dalej czy wracać, czyli rowerem przez pandemię

sobota 12.06.2021 godz. 17:30 - Hala sportowa

14 miesięcy temu Stasiu Cuske i Natalia Koniarz stanęli na nowym dla nich kontynencie. Plan był prosty, ale ambitny. Chcieli zwiedzić każdy kraj Ameryki Południowej. Ile się udało? Dwa z trzynastu.

"Przylecieliśmy do Chile i następnego dnia, żądni przygody zaczęliśmy łapać stopa. Pięć dni później zamknięto granice. A my postanowiliśmy zostać. Po kilku miesiącach kwarantanny wpadliśmy na pomysł, że kupimy rowery i tym sposobem ominiemy kontrole wojskowe. Udało się? Czy warto było ryzykować? Odpowiemy jak się spotkamy!"

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net