Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Bal Włóczykija

sobota 12.06.2021 godz. 21:00 - Międzyodrze

- Bilety na Bal Włóczykija (dla osób bez karnetów)
- Bilety na Bal Włóczykija (dla osób z karnetami)

Co się stanie kiedy grabarz lub piekarz trafią do magicznego lasu? O czym może rozmawiać Pani Barbara - księgowa z elfami? Sprawdźmy to!

"Ludzie pracy w magicznym lesie" - to temat tegorocznego Balu Włóczykija, który planujemy na 12 czerwca. Tym razem nasza impreza odbędzie się na terenie Międzyodrza.

Uwaga! Bal będzie miał formę wycieczki objazdowej. Wyjazd na Bal (a także powrót) tylko i wyłącznie autobusami. Autobusy wyjeżdżają o godz. 21.00 z przystanku z ulicy Szczecińskiej. Powrót o godz. 2.00 oraz 4.00. Pierwotne miejsce, w którym planowany był Bal (Gospodarstwo Agroturystyczne Hańczówka) jest nieaktualne. Wycieczka będzie zatrzymywała się na Zachód Słońca i Wschód Słońca. Zachód Słońca 21:30. Wschód Słońca 04:33.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net