Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Warsztaty Gier Podwórkowych (MAŁY WŁÓCZYKIJ - DLA DZIECI)

czwartek 10.06.2021 godz. 11:00 - Gryfiński Dom Kultury

Bazując na książce "Gry i zabawy z dawnych lat" wydawnictwa Nasza Księgarnia przygotowaliśmy warsztaty gier podwórkowych (lub "gier PRLu" jeśli ktoś woli). Gier w które graliśmy sami, w które grali nasi rodzice i powoli, gra coraz więcej dzieciaków lubiących się ruszać.

Co dzieje się na naszych warsztatach? Gramy w Cymbergaje Grzebieniowe (sami je przygotowaliśmy!), w gumę, w klipę (grę znaną dość dobrze na Śląsku) i oczywiście w... Wyścig Pokoju czyli wyścig kapsli po torze przeszkód. Jeżeli ktoś nie ma ochoty się ruszać zawsze może zagrać w Okręty.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net