Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

spotkanie autorskie - Iza Klementowska

Spotkanie autorskie z Izą Klementowską - autorką książek "Samotność Portugalczyka" (nominacja do Nagrody im. Teresy Torańskiej), "Minuty. Reportaże o starości" (nominacja do Nagrody Polskiego Radia Wrocław Kultura Emocje), "Szkielet białego słonia" (nominacja do nagrody Travelery 2017, nominacja do Nagrody Polskiego Radia Wrocław Kultura Emocje) oraz "Skóra. Witamy uchodźców" (2019). Podczas spotkania rozmawiać będziemy m.in. o Portugalii, Mozambiku, a przede wszystkim o osobach wykluczonych i uchodźcach.

Iza Klementowska - reporterka i dziennikarka, publikowała m.in. w "Dużym Formacie", "Gazecie Wyborczej", "Wysokich Obcasach Extra", "Newsweeku", "National Geographic Traveler", "Kontynentach", "Machinie", "Sukcesie", "Bluszczu" i "Nowym Dzienniku" (Nowy Jork). Jej teksty ukazały się również w antologiach "Swoją drogą", "Pytania, których się nie zadaje", "Odwaga jest kobietą".

» powrót «
Zamów karnet

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net