Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Szlak wędrowny "Włóczykij Trip Extreme"

sobota 10.04.2021 godz. 09:00

Organizacja wydarzeń sportowych i turystycznych stoi pod znakiem zapytania, dlatego też najbliższy Włóczykij Trip Extreme odbędzie się w tym roku, w innej formie niż zwykle.

Tworzymy festiwalowy szlak wędrowny "Włóczykij Trip Extreme" o długości 30 km. Zostanie on udostępniony do indywidualnego zwiedzania 10 kwietnia 2021. Każda osoba, wyrażająca chęć przejścia naszego szlaku będzie zobowiązana do zakupu specjalnej mapy, zawierające wskazówki dotyczące malowniczych miejsc do zobaczenia. Przejście szlaku wędrownego będzie związane z konkursem.

Punkt sprzedaży mapy podamy o godzinie 7:00 dnia 10 kwietnia. Zgłoszenia na udział w konkursie przyjmujemy od 10 marca do 5 kwietnia. W przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór zakończymy wcześniej.

Regulamin konkursu fotograficznego "Włóczykij Trip Extreme - na wędrownym szlaku"

1. Ideą konkursu fotograficznego "Włóczykij Trip Extreme - na wędrownym szlaku" jest przejście specjalnego szlaku i stworzenie jego dokumentacji za pomocą tzw. selfie.
2. Włóczykij Trip Extreme 2021 to wędrowny szlak, którego długość wynosi około 30 km. Do dnia jego otwarcia, czyli 10 kwietnia, nie będzie wiadomo dokładnie gdzie on się znajduje. Szlak zlokalizowany będzie maksymalnie 100 km od Szczecina.
3. 10 kwietnia, o godz. 7.00, osoby, które zadeklarują udział w konkursie, otrzymają na skrzynkę e-mail informację o punkcie sprzedaży mapy szlaku. Punkt będzie czynny tego dnia od 8.30 do 14.00.
4. Szlak wędrowny oraz punkt sprzedaży mapy zlokalizowane będą blisko dworca PKP i dobrze skomunikowane koleją ze Szczecinem.
4. Główną zasadą konkursu fotograficznego jest indywidualne przejście szlaku i zrobienie zdjęć/dokumentacji z najważniejszych punktów na trasie, które będą oznaczone w specjalny sposób. Oprócz serii obowiązkowych fotografii (za każde miejsce jest jeden punkt) organizatorzy konkursu będą naliczać czas przejścia szlaku każdego indywidualnego uczestnika. Jako, że Włóczykij Trip Extreme nie jest przedsięwzięciem związanym z rywalizacją sportową, pozostawiamy w sferze domysłu uczestników informację, do czego potrzebne jest naliczanie czasu przez organizatorów konkursu.
5. Każda osobowa biorąca udział w konkursie zobowiązana jest do zakupu specjalnej mapy. Jej koszt to 50 zł.
6. Na szlaku wędrownym, który biegnie w większości przez dzikie i niezamieszkałe tereny, nie będzie żadnych miejsc, w których można cokolwiek kupić. Wyjątkiem będą pierwszy i ostatni punkt na mapie.
7. Organizatorzy konkursu nie mają obowiązku bycia na szlaku. Każda osoba przemierza szlak na własną odpowiedzialność. Pewny kontakt z organizatorami jest możliwy jedynie przez korespondencję e-mail.
8. Jedna mapa = jeden uczestnik konkursu = jedno zgłoszenie email.
9. Zgłoszenia na zakup mapy przyjmowane są pod adresem: fluxoplazma@gmail.com (Przemek Lewandowski). Pod tym adresem można uzyskać również odpowiedzi na trapiące wątpliwości. W zgłoszeniu podajemy imię i nazwisko + datę urodzin + miejscowość + kontakt telefoniczny + adres e-mail. E-mail ze zgłoszeniem tytułujemy: Włóczykij Trip Extreme 2021.
10. Każda osoba, która zgłasza swój udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO; Dz. U. Unii Europejskiej L z 2016 r. nr 119, str. 1; Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.)), umieszczenie swojego imienia i nazwiska na liście konkursowej oraz wykorzystanie swojego wizerunku dla celów promocyjnych (np. relacje prasowe).
12. Każda osoba uczestnicząca w konkursie jest zobowiązana do przestrzegania aktualnych wytycznych i obostrzeń związanych z COVID-19.
13. Pamiętajmy, że na terenach leśnych obowiązuje zakaz rozpalania i palenia ognisk, poruszania się po uprawach rolnych, szkółkach leśnych i terenach prywatnych. Organizator konkursu nie odpowiada za straty poniesione i spowodowane przez uczestników. Podobnie z naruszaniem przepisów Kodeksu Drogowego i innych przepisów prawa.
14. Konkurs dedykowany jest dla osób powyżej 15 lat.
15. Wyniki konkursu przedstawione zostaną wyłącznie dla pierwszych 50 osób.
16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu, o czym uczestnicy zostaną poinformowani najpóźniej 10 kwietnia rano w komunikacie.
17. Uczestnicy konkursu ubezpieczają się we własnym zakresie.
18. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora. W sprawach spornych decyzja organizatorów jest decyzją ostateczną. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia uczestnika od jego przestrzegania.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net