Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Michalina Kupper - Święta Polska Kolorowa

sobota 12.06.2021 godz. 14:00 - Gryfiński Dom Kultury

Projekt powstał z myślą o odwiedzeniu miejsc w Polsce wyjątkowych, gdzie tradycja obchodów świąt jest kolorowa i radosna - na przekór smutnym i nadętym wydarzeniom.

W ramach podróży zobaczymy: Niedzielę Palmową na niezwykle ciekawej historycznie Kurpiowszczyźnie, dywany kwietne podczas Bożego Ciała w Spycimierzu, Dziady warszawskich starowierców słowiańskich, Sabantuj u Tatarów oraz kosmiczne Żywieckie Gody.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net