Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

akcja społeczna - Nazywam się Miliard

niedziela 23.02.2020 godz. 14:00 - Nabrzeże Miejskie w Gryfinie

Gmina Gryfino po raz piąty włącza się do ogólnoświatowej akcji "Nazywam się Miliard". Głównym organizatorem akcji jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie i działający przy Ośrodku Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy, którego zadaniem jest diagnozowanie zjawiska przemocy oraz inicjowanie działań profilaktycznych w zakresie przeciwdziałania przemocy.

W ramach funkcjonowania Punktu Doradztwa i Konsultacji działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej zapewniamy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, terapeuty rodzinnego i psychologa dla dzieci, młodzieży i ich rodzin. Nad choreografią układu tanecznego czuwa pani Żaneta Pasternak ze Studia Taneczno-Artystycznego HIPNOSIC.

Już dziś zapraszamy na finał akcji, który odbędzie się 23 lutego 2020 roku o godz. 14:00 na gryfińskim Nabrzeżu Miejskim.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net