Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

akcja społeczna - Nazywam się Miliard

niedziela 23.02.2020 godz. 14:00 - Nabrzeże Miejskie w Gryfinie

Gmina Gryfino po raz piąty włącza się do ogólnoświatowej akcji "Nazywam się Miliard". Głównym organizatorem akcji jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie i działający przy Ośrodku Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy, którego zadaniem jest diagnozowanie zjawiska przemocy oraz inicjowanie działań profilaktycznych w zakresie przeciwdziałania przemocy.

W ramach funkcjonowania Punktu Doradztwa i Konsultacji działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej zapewniamy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, terapeuty rodzinnego i psychologa dla dzieci, młodzieży i ich rodzin. Nad choreografią układu tanecznego czuwa pani Żaneta Pasternak ze Studia Taneczno-Artystycznego HIPNOSIC.

Już dziś zapraszamy na finał akcji, który odbędzie się 23 lutego 2020 roku o godz. 14:00 na gryfińskim Nabrzeżu Miejskim.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net