Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Trójbój na orientację

Trójbój na orientację jest pierwszym tego typu wydarzeniem organizowanych w Baniach. Odbędzie się w niedzielę 28 czerwca 2015 o godz. 9:00 na plaży w Baniach. Uczestnicy będą mieli do wyboru jedną z czterech przygotowanych opcji: piesza, rowerowa, kajakowa lub mieszana. Na każdej znajdzie się kilka punktów o różnym charakterze. Będzie np. coś do wykonania, przepisania bądź zebrania. Drużyny zostaną wypuszczone z kompasem oraz mapą z naniesionymi punktami. Od ich planowania oraz toku myślenia zależeć będzie, w jaki sposób dotrą na miejsce. Wygra ta drużyna, która wykona prawidłowo wszystkie punkty na trasie. W przypadku tej samej liczby punktów sprawdzany będzie czas. Chęć wzięcia udziału można zgłaszać do czwartku 25 czerwca 2015 pod numerem telefonu 514 540 623.

Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net