Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

North Cape 2015

Dla Tomasza Kwiatkowskiego, Tomasza Wachońskiego oraz Sebastiana Laufera ta zima będzie zapewne inna niż wszystkie. 12 stycznia 2015 panowie zamierzają wyruszyć z Warszawy na North Cape w Norwegii, jadąc przez Litwę, Łotwę , Estonię, Finlandię docierając wreszcie do Norwegii. Czas w jaki chcą pokonać całą trasę to około 30 dni (w zależności od warunków pogodowych). Trasa będzie miała około +/- 3000 kilometrów, ale nie kilometry będą miały tutaj kluczowe znaczenie, a warunki. Zima to wyzwanie samo w sobie, nie tylko wyprawa. Eksploracja dzikich terenów, nocowanie pod namiotem. North Cape 2015 to wyprawa, która mamy nadzieję, znajdzie się również w programie Włóczykija 2015.

Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net