Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Relacja - "Na początku była podróż"

 - Gryfiński Dom Kultury

Porzućcie prace, zostawcie studia... i różne inne zbędne zajęcia. Wyłączcie telewizory, komputery i telefony komórkowe - rozpoczął się WŁÓCZYKIJ! Przed nami jedenaście dni i nocy wyczynowej jazdy bez trzymanki połączonej z woltyżerką słowną przybyłych gości. Koncerty i degustacje,filmy i prezentacje, wycieczki, warsztaty. No i Bal! Zaczynamy!

Na pierwszy inauguracyjny ogień - "Droga Birmańska" Andrzeja Muszyńskiego, czyli barwna opowieść o łowcach głów, szalonych jeźdźcach motorów crossowych, wielkiej przydatności słoni w dżungli i o tym, że Brytyjczycy potrafiliby metodycznie podbić świat. Gdyby tylko chcieli.

Po prezentacji tłumnie zgromadzona i na pewno zgłodniała widownia mogła nacieszyć oczy i nosy, a przede wszystkim żołądki smakołykami rodem z filmów - podczas degustacji "From movie to the kitchen", gdzie fani jedzenia i kina bezkarnie mogli połączyć swoje obie pasje, jednocześnie pamiętając, że oczywiście kino to najważniejsza ze sztuk.

Po uczcie dla ciała - coś dla ducha. Drugą i ostatnią prezentacją wieczoru był zapis podróży trzech śmiałków - Mateusza Zmyślonego, Piotra Bolko i Bartłomieja Sudeja, którzy zabrali ze sobą tysiąc piłek do gry w football i wyjechali do Afryki. Trochę pokopać w nogę, ale przede wszystkim, by móc pomóc, a nie - jak to sami ujęli - oglądać ładne widoczki i fotografować żyrafy.

Pierwszy dzień spokojny.
Aby umilić oczekiwanie na pierwszy weekend. No i Bal.
Zdjęcie fajnego psa.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net