Włóczykij

Bilety / Karnety


Widzem na festiwalu można być na dwa sposoby.

 1. KUPNO KARNETU
  Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie imprezy z wyjątkiem koncertu Dezertera oraz Balu Włóczykija oraz wycieczek, na które posiadacze karnetów otrzymają zniżkę i pierwszeństwo zakupu. Nie dotyczy również warsztatów Małego Włóczykija. Uprawnia do wejścia na spotkanie z Jankiem Skibą oraz Przemkiem Kossakowskim.

 2. KUPNO BILETÓW JEDNODNIOWYCH ORAZ NA POSZCZEGÓLNE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  Bilet jednodniowy upoważnia do wejścia na wszystkie filmy i prezentacje danego dnia na który obowiązuje. Nie upoważnia do wejścia na wydarzenia towarzyszące tj. koncerty, wycieczki i Bal Włóczykija. Na wydarzenia towarzyszące obowiązują osobne bilety.

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY WEJŚCIÓWEK NA FESTIWAL

 • 18 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży karnetów.
 • 18 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów dla wszystkich (osób z karnetami i bez karnetów) na: spotkanie z Jankiem Skibą i Przemkiem Kossakowskim, koncert Dezertera, Bal Włóczykija.
 • 18 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów na wycieczki dla osób z karnetami.
 • 25 maja 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów dla osób bez karnetów na: koncerty Kathia, Koncepcje bez twarzy, Bajzel, wycieczki.
 • 1 czerwca 2021 - rozpoczęcie sprzedaży biletów jednodniowych.

CENNIK

 • Karnety: 190,00 zł
 • Bilety jednodniowe:
  - PROLOG FESTIWALU (Skiba + Kossakowski) 7 czerwca (poniedziałek) - cena 25,00 zł
  - OTWARCIE FESTIWALU 9 czerwca (środa) - cena 25,00 zł
  - 10 czerwca (czwartek) - cena 25,00 zł
  - 11 czerwca (piątek) - cena 35,00 zł
  - 12 czerwca (sobota) - cena 40,00 zł
  - 13 czerwca (niedziela) - cena 40,00 zł
 • Bilety dla osób z karnetami:
  - Bal Włóczykija - cena 40,00 zł
  - koncert Dezerter - cena 20,00 zł
  - wycieczka do Niechorza - cena 30,00 zł
  - wycieczka do Lubniewic/Sulęcina - cena 30,00 zł
 • Bilety dla osób bez karnetów:
  - Bal Włóczykija - cena 80,00 zł
  - koncert Dezerter - cena 40,00 zł
  - koncert Koncepcje bez twarzy - cena 25,00 zł
  - koncert Kathia - cena 20,00 zł
  - koncert Bajzel - cena 20,00 zł
  - wycieczka do Niechorza - cena 60,00 zł
  - wycieczka do Lubniewic/Sulęcina - cena 60,00 zł

REGULAMIN KARNETU
1. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, spotkania autorskie, projekcje filmowe oraz degustacje potraw w ramach 15. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Nie upoważnia do wejścia na koncert Dezertera, Bal Włóczykija, warsztaty oraz wycieczki. Uprawnia jednak do zniżek i pierwszeństwa zakupu na te wydarzenia. Karnet uprawnia również do wejścia na spotkanie z Jankiem Skibą oraz Przemkiem Kossakowskim.
2. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Gryfińskim Domu Kultury nie daje gwarancji dostania się na organizowane tam pokazy (głównym miejscem spotkań będzie w tym roku hala sportowa w Gryfinie). Nie daje również gwarancji zakupu biletów na wycieczki, które związane są z limitem osób, oraz na Bal Włóczykija i koncert Dezertera, jeśli posiadacz karnetu nie zadeklaruje udziału w nich (poprzez zakup biletu) do 31 maja 2020.
3. Karnet jest imienny. Nie można go odstępować drugiej osobie. W przypadku złamania regulaminu i udostępniania karnetu innym osobom kupujący musi liczyć się z jego zwrotem.
4. Na karnecie trzeba należy wpisać czytelnie imię oraz nazwisko. Dane zapisane ołówkiem lub innym łatwo zmazywalnym przyborem do pisania będą nieważne. W przypadku, gdy widać będzie ślady zmiany danych, organizatorzy mają prawo odmówić wstępu na pokaz.
5. W związku z wdrożeniem ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) wraz z zakupem karnetu na imprezę, uczestnik wyraża zgodę na publikację wizerunku na fotografiach, filmach lub innych rodzajach zapisu jego osoby, w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych oraz promocyjnych przez organizatorów wydarzenia.
6. Każdy z uczestników zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu reżimu sanitarnego dotyczącego zasad bezpiecznego funkcjonowania podczas festiwalu Włóczykij w trackie epidemii COVID-19.
7. Kupno karnetu wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net