WARSZTATY CHIŃSKIE – Robb Maciąg

W bardzo dalekim wschodzie leży kraj, który od Polski różni się niemal wszystkim.
Naturą, smakami i oczywiście ludźmi. Ich językiem, wierzeniami i kulturą.

W trakcie warsztatów o Chinach dzieci uczą się kilku chińskich słów, poznają chińskie wierzenia, zwyczaje, legendy, przyrodę i życie codzienne.

Uczą się jeść pałeczkami i poznają egzotyczne herbaty (opcjonalnie je zaparzamy – do ustalenia) i próbują sił w kaligrafii oraz grze planszowej Pun Hau Ki.

Jak zawsze w trakcie warsztatów, będziemy smakować, dotykać i robić.

Kim jest Robert ?

Warsztaty edukacyjne prowadzę od 2011 roku, a z edukacją (przedszkolną, wczesnoszkolną i specjalną)  mam do czynienia od 1993 roku czyli już ponad 20 lat.

Jestem pedagogiem specjalnym co bardzo ułatwia mi kontakt z dziećmi. Jestem także dwukrotnym laureatem nagrody TRAVELER miesięcznika National Geographic (za podróż i książkę). Jestem autorem kilku książek podróżniczych, Podręcznika Przygody Rowerowej oraz książki napisanej wspólnie z Henrykiem Sytnerem – Henryka Sytnera Wakacje Na Dwóch Kółkach.
Nie tylko piszę książki i artykuły dla gazet i magazynów, ale przede wszystkim dzielę się wszystkim co wiem z najmłodszymi.

Warsztaty trwają od 45 do 90 minut w zależności od potrzeby oraz grupy wiekowej. Dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami – słuchają, wąchają, dotykają i smakują. Warsztaty zawsze kończą się elementem plastycznym – dzieci mogą zabrać ze sobą „pamiątkę” którą mogą pochwalić się w domu.

Skip to content