SESJA RELAKSACYJNA W DŹWIĘKACH MIS I GONGÓW – EDYTA WASZAK

Trzeba zabrać ze sobą: ciepłe, wygodne ubranie, wodę, koc, matę, ulubioną poduszkę i wszystko to, co zapewnić Ci komfort leżąc odzinę w trakcie koncertu.

Kiedy: 24.02.2024. Godz. 11.30
Miejsce: Pałacyk pod Lwami
Czas trwania: ok. 45 min

cena 20zl

Serdecznie zapraszamy

SESJA RELAKSACYJNA W DŹWIĘKACH MIS I GONGÓW

Sesja planowana jest po warsztatach Jogi i będzie miała inny , łagodniejszy charakter niż organizowany dzień wcześniej wieczorny koncert . Będzie to idealny moment na głęboką regenerację po wysiłku. Ciało poddaje się , szybciej odpuszczamy kontrolę i napięcia. Sesja relaksacyjna po Jodze to wspaniała nagroda dla ciała i umysłu. Wibracje pochodzące z instrumentów harmonizują ciało energetyczne, synchronizują pracę półkul, redukują poziom stresu.Podczas sesji organizm dostraja się do wzorcowych częstotliwości, przywracamy go do równowagi na poziomie ciała, ducha i umysłu, wchodząc w stan alfa, w którym to dochodzi do
zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój (uaktywniają się procesy samoleczenia). Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania własnego ciała. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje nasze ciało. Dźwięki gongu mają tak
potężne działanie, że ich wibracja dociera do najgłębszych i najdalszych sfer subtelnych człowieka. Wywołują one stan głębokiej medytacji.

Jedna z teorii mówi o tym, że dźwięki mis i gongów synchronizując działanie obydwu półkul mózgu, wprowadzają fale mózgowe w stan alfa, a nawet theta, które naturalnie pojawiają się na moment przed zaśnięciem i w sytuacjach tzw. świadomego śnienia. To stan głębokiego relaksu, ale jednocześnie wyostrzonej świadomości.
Piękne dźwięki tych wyjątkowych instrumentów sprzyjają odprężeniu, uwalnianiu napięć i emocji zatrzymanych w ciele, powracaniu do naturalnej równowagi umysłu oraz narządów wewnętrznych.
Poddając się wibracjom mis i gongów możesz doświadczyć dobrostanu, zwiększyć witalność ciała oraz wesprzeć oczyszczanie umysłu i lekkość ducha.Taka podróż w dźwięku pomimo tego,
że jest grupowym spotkaniem, jest bardzo intymnym i indywidualnym doświadczeniem. Każdy przeżywa je na swój własny sposób.

Skip to content