EDYTA WASZAK – BRAMA DŹWIĘKU

Na otwarcie festiwalu przygotowaliśmy dla was wyjątkowe doświadczenie

„Brama Dźwięku” wraz z oczyszczeniem białą szałwią.

Przy wejściu na salę widowiskową na tzw. poboczu będziecie mogli przejść przez  „Bramę dźwięku”, która zharmonizuje was energetycznie, oczyści i przygotuje na podróż jaką jest festiwal. Na chwilę zostawicie wszystko za sobą i przeniesiecie się w głąb siebie, aby wejść w wymiar struktury energetycznej , którą razem tworzą uczestnicy festiwalu.

Odbędzie się to poprzez zdjęcie obuwia i wejście w środek dużej misy tzw. kręgosłupowej. Wibracja misy  oddziałuje na poziom fizyczny i energetyczny,przepływa wzdłuż  kręgosłupa, aż po czubek głowy.

Oczyszczanie biała szałwią polega na okadzeniu dymem.Biała szałwia (Salvia apiana) to święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie, służy do okadzania, oczyszczania osób, przedmiotów lub pomieszczeń z negatywnej i toksycznej energii. Szałwia ma przyjemny, kojący zapach, który pomaga uwolnić się od napięcia i stresu. Zgodnie z wierzeniami przynosi moc, mądrość, bystrość umysłu  oraz pomaga w dostępie do wiedzy.

Skip to content