Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Hydrozagadka w Szuwarach 5 - WYNIKI RAJDU


TRASA KAJAKOWO PIESZA

1. Żmiejko Łukasz + Hołub Marcin - 143 05:29
2. Szczupak Sylwester + Morawiak Mariusz - 142,5 06:10
3. Kaliszczuk Joanna + Złotnicki Marcin - 141,5 06:49
4. Ścibisz Jerzy + Dereń Beata - 141,5 07:07
5. Borowiak Paweł + Szczęsny Michał - 141,5 07:15
6. Tarasiewicz Dominik + Tarasiewicz Aleksandra - 141,5 08:01
7. Bartczak Michał + Cudak Katarzyna - 141 05:28
8. Zawadzki Dominik + Skrzypiński Krzysztof - 140,5 06:34
9. Gołąb Anna + Papież Dorota - 140,5 08:35
10. Kotrys Bartosz + Jurkowski Wojciech - 140 05:08
11. Gąsorek Tomek + Pachnowski Sławomir - 140 05:17
12. Szymańska-Walczak Halina + Walczak Radosław - 139,5 06:03
13. Boniecki Dariusz + Gawliński Tomasz - 139,5 07:20
14. Wróbel Michał + Kwaśniewski Maciej - 139 06:00
15. Chmielewski Tomasz + Godlewski Grzegorz - 139 07:20
16. Bielińska Magdalena + Papich Bartosz - 139 07:55
17. Górka Ewa + Górka Robert - 138,5 06:23
18. Kaniak Tomek + Mańczak Michał - 138,5 06:30
19. Paluch Szymon + Żydomorski Norbert - 138,5 07:24
20. Brejdak Justyna + Cebula Tomek - 138,5 07:41
21. Chrzanowski Rafał + Kosikowski Michał - 138,5 07:55
22. Zabłocki Krzysztof + Szafkowska Alicja - 137 06:18
23. Bednarski Piotr + Kajewski Jerzy - 137 07:32
24. Bieńko Krzysztof + Łukaszewicz Kamila - 136 07:38
25. Cyran Jerzy + Czyżykowski Karol - 135,5 07:50
26. Rumbuć Przemek + Zakrzewski Witold - 135 06:35
27. Cetera Marcin + Czyż Magdalena - 135 08:01
28. Król Mirosław + Dąbrowska Katarzyna - 133,5 08:53
29. Gołąbek Paweł + Kolczarek Przemek - 130,5 08:43
30. Farbiszewska Dorota + Juliusz Pawlik - 129 08:00
31. Laukaf Anna i Marek - 128 08:49
32. Siudkowski Wojciech + Iwaszczyński Igor - 129,5 06:04(brak 1 punktu kontrolnego)
33. Warać Piotr + Markiewicz Justyna - 127,5 06:01(brak 1 punktu kontrolnego)

HYDROZAGADKA W SZUWARACH 5 - TRASA PIESZA KRÓTKA
1. Zabłocki Radek, Wypych Maciej 67 02:47
2. Kłopotek Aneta, Lena, Nina, Marcin 67 03:43
3. Chmiel Marta, Furkioti Katarzyna 67 03:44
4. Dziobkowscy, Paszkowski Walery, Paszkowska Urszula 67 04:57
5. Rosińska Natasza, Rosiński Piotr 66,5 03:43
6. Mikulski Andrze, Paulina Wróbel, Paulina Stańczyk, Daniel Kuziemkowski 66 03:36
7. Dziobkowscy 65 03:34
8. Dominik Smulski, Zmudzińska Martyna, Darwin Roman, Łucja Zdrodowska 65 03:36
9. Majkowska Natalia, Goślińska Katarzyna 57 05:46

HYDROZAGADKA W SZUWARACH 5 - TRASA PIESZA DŁUGA
1.Rożko Sebastian + Maciej Puzik 119 06:08
2.Małecka Magdalena + Małecki Michał 119 07:24
3.Szczerbińska Barbara + Mikulska Natalia 101 08:37
4.Jędraszczyk Krzysztof + Prys Maciej 83 08:11 (brak 3 punktów kontrolnych)
5.Łyczakowski Rafał + Raginia Dominik 74 08:13 (brak 3 punktów kontrolnych)

Archiwum

11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży 1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net