Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Artur Labudda, Robert Pasecki - Z prądem pod prąd

piątek 02.03.2012 godz. 16:00 - Gryfiński Dom Kultury

Kiedy spotkaliśmy się z Robertem powiedział: przejechałeś Polskę quadem dookoła, więc teraz przepłyńmy ją. Tak zrodził się pomysł przepłynięcia Polski z Bieszczad do Świnoujścia która nazwaliśmy "Z prądem pod prąd". Plan naszej wyprawy zakładał przepłynięcie siedmioma polskimi rzekami od granicy z Ukrainą w Bieszczadach, aż do morza w Świnoujściu. Pierwszą rzeką którą mieliśmy popłynąć miał być San, następnie Wisła, Brda, Kanał Bydgoski, Noteć, Warta i Odrą aż do morza. W czasie 32 dni spływu pokonaliśmy dystans 1 300 km.
Artur Labudda

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net