Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Wyniki Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację w 2011 roku

Po piętnastu ogólnopolskich rajdach na orientację ogłoszono dzisiaj końcowe wyniki Pucharu Polski MnO 2011. Najlepszym zawodnikiem na dystansie 100 km został Michał Jędroszkowiak. 9 startów w 2011 roku i 7 zwycięstw. Na ostatnim Włóczykiju zajął 2 pozycję. W kategorii 50 km najlepszym zawodnikiem okazał się Jan Lenczowski. Pośród Pań triumfowały Giełzak Sabina (100 km) i Laura Nowak (50km).

Zwycięzcy wszystkich kategorii brali udział w rajdach Włóczykij Trip Extreme. W pierwszej dziesiątce na 100 km znalazło się 6 zawodników, którzy startowali na ostatnim Włóczykij Trip Extreme.

Pełne wyniki na stronie www.pmno.pl/PMnO2011.xls

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net