Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Włóczykij Trip Extreme 2012 - piąty pieszy ekstremalny nocny zimowy rajd na orientację

sobota 03.03.2012 godz. 12:00 - Gryfiński Dom Kultury

Piąta edycja pieszego/ekstremalnego/nocnego/zimowego rajdu na orientację "Włóczykij Trip Extreme 2012" odbędzie się w terminie 3-4 marca 2012.

Uwaga! Nastąpiły niewielkie zmiany w regulaminie rajdu. Zmienione zostały punkty 3 (dotyczący startu zawodników) oraz 7 (dotyczący używania innych map niż dostarczone przez organizatora). Regulamin rajdu znajduje sie do ściągnięcia w pliku doc na dole tej strony.

AKTUALNA LISTA ZGŁOSZONYCH KANDYDATÓW DOSTĘPNA JEST NA STRONIE: www.wloczykij.com/index.php?plik=bilety_lista&bilety_ID=1.

Organizatorzy rajdu dopuszczają do udziału zawodników w różnym obuwiu

Na zawodników czekają do wyboru dwa dystanse: 100 km i 50 km (obie trasy tradycyjnie piesze). Rajd organizowany jest na terenie kilku gmin, w tym Gryfino oraz Cedynia. Organizatorami rajdu są: Stowarzyszenie Republika Międzyodrza, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Gryfiński Dom Kultury.

Włóczykij Trip Extreme zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację PMnO.

Na trasie tegorocznego rajdu przypomnimy o kilku nieistniejących oraz umierających miejscowościach


DO POBRANIA:

pdf

Regulamin Rajdu (.PDF 66 kb)

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net