Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- X Ekstremalny Rajd na Orientację "Nocna Masakra"

X edycja Nocnej Masakry odbędzie się w dniach 17-18 grudnia 2011 w Dębnie (województwo zachodniopomorskie). W tym roku organizatorzy przygotowali następujące trasy:
- rowerowa 200km i 100km
- piesza 100km i 50km
- ekstremalna 150km (50km pieszo + 100km rowerem)

W porównaniu z latami ubiegłymi, istotną zmianą jest skrócenie limitu czasu na Trasie Pieszej 100km do 20h, tak by trasa ta była "bardziej" nocna jak przystało na nazwę Rajdu. Podobnie sprawa ma się do Trasy Ekstremalnej 150km, gdzie limit czasu zostanie skrócony do 20h.

Więcej szczegółów (regulamin, zgłoszenia itp.) dostępne są na stronie www.maratony.home.pl/masakra/.

Archiwum

12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro informacyjne festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - tel.: 91 416 25 20

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net