Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Marian Anklewicz, Andrzej Urbański - Gryfińskie Trasy Rowerowe III

Od pewnego czasu na rynku jest do nabycia trzecia część przewodników rowerowych z serii "Gryfińskie Trasy Rowerowe", których autorami są Andrzej Urbański i Marian Anklewicz. Pierwsza część ukazała się w maju 2010 roku, natomiast druga w styczniu 2011.

Przewodnik obejmuje swoim zasięgiem Gryfino i najbliższe tereny zaodrzańskie. Wszystkie trasy mają charakter okrężny, rozpoczynając się i kończąc w centrum Gryfina. Trzecia część opisuje dwie trasy: "Pagórkami Gminy Mescherin" prowadzącą przez Staffelde, Rosow, Radekow, Tantow oraz "Wokół Doliny Salwy" przez Mescherin, Geesow, Hohenreinkendorf i Gartz.

Sponsorem publikacji jest Samorząd Miasta i Gminy Gryfino.

Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net