Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Eliza Kubarska i David Kaszlikowski - Vertical Vision: Vivaz Adventure

"Vertical Vision: Vivaz Adventure" to nietypowa wyprawa polskich eksploratorów, wspinaczy i artystów, gości trzeciej edycji Włóczykija - Elizy Kubarskiej i Davida Kaszlikowskiego. Przez kilka miesięcy zamierzają oni przemierzać egzotyczne rejony świata, aby produkować filmy wykonane przy pomocy telefonu Sony Ericsson Vivaz. Krótkie formy multimedialne pojawią się już w internecie.

Zespół rozpoczął wyprawę w Tajlandii, przejechał przez Laos, a w kolejnych miesiącach zamierza dotrzeć również na Malezję, Myanmar, Borneo, aż do Australii.

Jak donosi na swojej stronie internetowej David: Szykuje się trip jak z marzeń - bajkowe klimaty Laosu i Birmy, wspinaczka, plaże, dzika dżungla, nurkowanie w Tajlandii, Indonezji i na Borneo? Po drodze dzikie miejsca i zwierzęta, kilka dni pod wodą, kilka w powietrzu i kilkadziesiąt w dżungli.

Więcej szczegółów na: www.verticalvision.pl

Zamów karnet Zamów bilet na koncert Fisz, Emade, Tworzywo (bez karnetu) Zamów bilet na koncert Fisz, Emade, Tworzywo (z karnetem) Zamów bilet na koncert Babu Krl & Smutne Piosenki (z karnetem) Zamów bilet na koncert Circus Problem (z karnetem) Zamów bilet na Bal Włóczykija (z karnetem) Zamów bilet na wycieczk do Iska (z karnetem) Zamów bilet na wycieczk do Drawieskiego Parku Narodowego (z karnetem) Zgłoszenia - Włóczykij Trip Extreme - 25 km Zgłoszenia - Włóczykij Trip Extreme - 50 km Regulamin - Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net