Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Eliza Kubarska i David Kaszlikowski - Vertical Vision: Vivaz Adventure

"Vertical Vision: Vivaz Adventure" to nietypowa wyprawa polskich eksploratorów, wspinaczy i artystów, gości trzeciej edycji Włóczykija - Elizy Kubarskiej i Davida Kaszlikowskiego. Przez kilka miesięcy zamierzają oni przemierzać egzotyczne rejony świata, aby produkować filmy wykonane przy pomocy telefonu Sony Ericsson Vivaz. Krótkie formy multimedialne pojawią się już w internecie.

Zespół rozpoczął wyprawę w Tajlandii, przejechał przez Laos, a w kolejnych miesiącach zamierza dotrzeć również na Malezję, Myanmar, Borneo, aż do Australii.

Jak donosi na swojej stronie internetowej David: Szykuje się trip jak z marzeń - bajkowe klimaty Laosu i Birmy, wspinaczka, plaże, dzika dżungla, nurkowanie w Tajlandii, Indonezji i na Borneo? Po drodze dzikie miejsca i zwierzęta, kilka dni pod wodą, kilka w powietrzu i kilkadziesiąt w dżungli.

Więcej szczegółów na: www.verticalvision.pl

Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net