Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Marcin Jaskółka - Nanga Parbat Snowboard Expedition 2010

23-letni Marcin Jaskółka, utalentowany snowboardzista, ratownik GOPR, w lipcu rusza w Himalaje, aby zdobyć szczyt Nanga Parbat, a później... zjechać z niego na desce. Ekstremalnego zjazdu Marcin planuje dokonać po północnej ścianie góry - Diamir.

Nanga Parbat to dziewiąty co do wielkości szczyt świata o wysokości 8125 m.n.p.m. Jest jedynym ośmiotysięcznikiem w Himalajach, którego nie udało się zdobyć zimą. Ostatnimi Polakami, którzy statnęli na szczycie byli w 2007 roku Kinga Baranowska oraz Piotr Morawski.

Wyniki Włóczykij Trip Extreme

Archiwum

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net