Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Wojtek i Wiola Ilkiewiczowie - Z Kurdystanu przez Irak do Arabii Saudyjskiej

sobota 09.04.2022 godz. 15:30 - Gryfiński Dom Kultury

Arabia Saudyjska to ogromna przestrzeń, wspaniali ludzie rządni kontaktu z turystą, którego nie było tu od dziesiątków lat. Jak na razie nie spotkaliśmy żadnego turysty z Europy, nie wspominając już o pojazdach którymi by tu przyjechali... słońce, ciepło, tanio, olej napędowy 70 groszy za litr. Patrzymy, podziwiamy i zastanawiamy się nad tutejszą rzeczywistością... .

78 dni w podróży i ponad 20 tys. km na liczniku. Wojtek i Wiola Ilkiewiczowie wybrali się autem w kilkutygodniową podróż z Polski do Arabii Saudyjskiej. Po drodze eksplorowali m.in. Irak, do którego wjazd wymaga wyjątkowej logistyki.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net