Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Rafał Wierzbicki - Subarctica. Za kołem podbiegunowym z płócienną łódką

sobota 09.04.2022 godz. 17:30 - Gryfiński Dom Kultury

Subarctica to miesięczna podróż płócienną łódką przez pustkowia dalekiej Północy.
Rafał Wierzbicki opowie jak za kołem podbiegunowym radził sobie ze starodawnym ekwipunkiem: wełnianym kocem, płóciennym namiotem, skórzanymi mokasynami. Była to wędrówka bez udogodnień współczesności, telefonu, odbiornika GPS, bez kontaktu z bliskimi, w zupełnej samotności, sam na sam z własnymi myślami i żywiołem. Podróż udokumentowana analogową fotografią otworkową. Jej książkowa wersja została nagrodzona na festiwalu Kolosy nagrodą literacką za najlepszy debiut podróżniczy 2020 r.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net