Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Spotkanie z Mariuszem Szczygłem (OTWARCIE FESTIWALU)

środa 06.04.2022 godz. 18:00 - Gryfiński Dom Kultury

Mariusz Szczygieł - reporter, pisarz. Obok Hanny Krall najczęściej przekładany z żyjących polskich reporterów (jego książki zostały wydane w 21 krajach). Autor bestsellerowych książek o Czechach ("Gottland", "Zrób sobie raj", "Laska nebeska"). Twórca monumentalnej, trzytomowej antologii polskiego reportażu XX wieku "100/XX". Zdobywca tytułu Dziennikarz Roku 2013 w konkursie Grand Press. Za "Nie ma" zdobył podwójną Nagrodę Nike 2019 (w wyborze jury i czytelników).

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net