Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Iza i Piotr Miklaszewscy - Podróże z pazurem w górach

piątek 08.04.2022 godz. 19:00 - Klub Festiwalowy Włóczykija

Z psem w Andy, Atlas czy Kaukaz, a może na wulkany? Przy takiej wędrówce należy rozpatrzyć nie tylko bezpieczeństwo i zdrowie psa, ale - przede wszystkim - wpływ psa na dzikie zwierzęta żyjące w górach.
"Podróże z Pazurem", czyli Iza i Piotr wraz ze Snupkiem (9 kilogramowym kundelkiem do kolan), opowiedzą jak zrobić to odpowiedzialnie. To Snupek sprawił, że jego ludzie kanapę zamienili na górskie szlaki. Zdobywali doświadczenie m.in. na jednym z najtrudniejszych szlaków trekkingowych na świecie - w górach Huayhuash w Peru, w śniegu i błocie, na suchych jak wiór zboczach wulkanów w Gwatemali, czy wiecznie mokrych skałach góry stołowej Roraima w Wenezueli, Szwajcarii oraz Gruzji.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net