Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

- Książka za worek śmieci

sobota 12.06.2021 godz. 10:00

"Książka za worek śmieci" to społeczna akcja sprzątania świata zainicjowana przez Anię Jaklewicz w marcu 2019 roku... w Gryfinie. Jej uczestnicy wspólnie sprzątają lasy, brzegi rzek, miejskie parki - wszystkie te miejsca, które z powodu zaśmiecenia wymagają interwencji. Prezentem oraz podziękowaniem za ich zaangażowanie są książki.

Do tej pory odbyło się kilkanaście edycji akcji, która objęła zasięgiem całą Polskę. Sprzątano wspólnie m.in. Warszawę, Poznań, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Katowice, Gdańsk, Częstochowę itd. Do akcji przyłączyło się ponad 1000 osób. Zebrano wspólnie kilkadziesiąt ton śmieci.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net