Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Andrzej Szypulski - Pandemiczne szwędacze przygody

niedziela 13.06.2021 godz. 18:15 - Gryfiński Dom Kultury

Trzy lata temu pierwszy raz spałem samotnie na dziko. Gdy opowiedziałem przyjacielowi o tym doświadczeniu ten skomentował: Ludzie lecą do Tajlandii, żeby przeżyć przygodę, a to wystarczy dziesięć kilometrów za miasto wyjechać. Ten samotny nocleg był dla mnie jednym z istotnych kroków milowych wprowadzających moje szwendanie się na wyższy poziom zaawansowania. Rok temu pandemia zmieniła naszą rzeczywistość i okazało się niespodziewanie, że te kilka milowych kroków pozwala mi zachowując izolację szwendać się pomimo covidowych ograniczeń. W swojej opowieści opowiem o etapach rozwoju mojego szwędactwa i o kilku szwędaczych pandemicznych przygodach. W Polsce, nie w Tajlandii.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net