Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Justyna Jarząbska - Podróżuję, bo pomagam, czy woluntarystka w poszukiwaniu sensu?

sobota 12.06.2021 godz. 16:30 - Gryfiński Dom Kultury

Nie wszystko da się sfotografować, bo nie wszystko można. Czy nie można? To będzie spotkanie z wędrówki po świecie, gdzie ludzka rozpacz i niesprawiedliwość przeplata się z beztroską, radością i bogactwem. Jak się się w nim odnaleźć? Z tym pytaniem Justyna Jarząbska wyjechała w świat 11 lat temu, podróż trwa do dzisiaj. A co z pomaganiem?

Zdjęcia zamknięte w szufladzie nie potrafią zamilknąć, bo drugie imię świadomego podróżnika to żywa relacja, a trzecie wiedza. "Spraw, by ludzie uśmiechnęli się podczas festiwalu" - o to poprosił Justynę Quorshel, jej przyjaciel, który z profesora w Somalii stał się uciekinierem i uchodźcą w Ugandzie. To spotkanie będzie hołdem dla wszystkich osób, które poprosiły, żeby opowiedzieć o nich światu. Gryfino będzie stolicą tego świata.

Prelekcja Justyny to kolekcja jej pytań z podróży. Będą podobno nagrody za najlepsze odpowiedzi, ale czy będziemy w stanie wspólnie zdefiniować "sens podróżniczy"? A może sens to świadomy wybór, tak samo jak i podróż? Zapraszamy wszystkich szukających sensu w podróżach, jak również sensu w swoim sercu.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net