Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Joanna Barchetto, Kuba Sojka - Warming

piątek 11.06.2021 godz. 17:30 - Gryfiński Dom Kultury

Warming - to zjawisko, które zatacza coraz szersze kręgi. Kręgi sięgające po Gryfino. Zapraszamy na spotkanie z twórcami Warmingu. Joanna Barchetto i Kuba Sojka otworzą drzwi do lasu. Oni sami Warmingiem określają styl życia. Wiejskich społeczności zamieszkujących okolice Nowego Kawkowa. Teatr Węgajty, Galeria Kawkowo, Las Taras, Kwaśne Drzewo czy Lawendowe Pole to tylko niektóre rozdziały opowieści o Warmii - wyjątkowym zakątku Polski, gdzie dzikość natury wciąż zachwyca. Nie będzie to spotkanie botaniczne :) To będzie fotograficzno - filmowe spotkanie z barwnymi, twórczymi ludźmi, którzy osiedlając się na Warmii dziesiątki lat temu stworzyli przepiękną, wspierająca się i angażującą lokalnych mieszkańców społeczność, która trwa do dziś. Joanna - fotografka i Kuba - muzyk stworzyli Warming - kieszonkowe ministerstwo kultury.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net