Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

wycieczka - Niechorze

niedziela 13.06.2021 godz. 09:00 - Odjazd z przystanku PKS na ul. Szczecińskiej

- Bilety na wycieczkę do Niechorza (dla osób bez karnetu)
- Bilety na wycieczkę do Niechorza (dla osób z karnetami)

Podczas jednej z tegorocznych wycieczek chcielibyśmy pokazać uczestnikom nieoczywisty wymiar nadmorskiej miejscowości. Przygotowany wspólnie z Muzeum Rybołówstwa Morskiego spacer, koncentrować się będzie na kulturowych fenomenach Niechorza i jego okolic. Nasza "podróż" zaprowadzi do miejsc, które wiążą się z wciąż kultywowanym w tym regionie rybołówstwem łodziowym, a także z nadmorską przyrodą, której wyjątkowy urok tworzą sosnowe bory bażynowe. Wycieczkę uzupełni fotograficzna gra terenowa oraz obiad.

» powrót «
Wyniki Włóczykij Trip Extreme Zamów karnet Zamw bilet jednodniowy Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) Zamów bilet na Bal Włóczykija (polsko - ukraiskie spotkanie integracyjne) - z karnetem Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus Zamów bilet na koncert Sneaky Jesus (z karnetem) Zamów bilet na wycieczke do Myliborza Zamów bilet na wycieczke do Myliborza (z karnetem)

Archiwum

15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net