Włóczykij

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"

Szczepan Ligęza - Dotknąć znikającego lodu

Islandię pokrywa dwieście sześćdziesiąt dziewięć lodowców, które stanowią około dziesięciu procent powierzchni wyspy. Podczas czwartkowej prelekcji ruszymy wraz ze Szczepanem Ligęzą w podróż po lodzie, niebieskich korytarzach, głębokich szczelinach i wnętrzach młynów i jaskiń lodowcowych. Spróbujemy dotknąć islandzkiego lodu zanim zniknie z naszych oczu na wieki.

Szczepan Ligęza - podróżnik, prelegent. Dotychczas przemierzył około 70 państw świata. Występował kilkakrotnie na Włóczykiju. Obecnie od kilku lat mieszka i pracuje na Islandii jako przewodnik po lodowcach i jaskiniach lodowych.

» powrót «

Archiwum

14. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij12. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij11. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij10. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij9. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij7. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij4. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij3. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij2. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij1. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij

Kontakt

Spiritus Movens - Przemek Lewandowski - fluxoplazma@gmail.com
Biuro festiwalu - Gryfiński Dom Kultury - sekretariat@gdk.com.pl

Dołącz do nas Włóczykij na FB

Projektowanie stron internetowych - kostek.net